श्रीमानले आफ्नो इच्छा पुरा गर्न नसकेको भन्दै श्रीमती पर पुरुष संग सल्किएपछी …

Uncategorized

उनले मिडियाको सम्पर्कमा आएपछि भनिन्,आफूलाई श्रीमानले विदेशबाट दुई वर्षमै आइज भनेर बोलाए को,अनि घरमा आउँदा उ नबोलेको आ’रो’प लगाएकी छिन्। उनले विदेशबाट पैसा पनि पठाएकी र छोराछोरी लाई मोबाइल समेत पठाएको दाबी गर्दै अहिले पनि छोराछोरीले आफूसँग बस्न चाहेमा राख्न तयार भएको बताएकी छिन्। उनले अर्को बिहे गरेर बसेको पनि स्वीकार गरिसकेकी छिन् भने अब आएर श्रीमानलाई डि’भो’र्स दिने पनि जनाएकी छिन्।

 

 

 

उनको तीन जना छोराछोरी छन्। ठूलो छोरा २० वर्ष पुगिसक्यो भने अर्की छोरी १८ वर्ष पुगिसकेकी छिन्। छोराछोरीको बिहे गर्ने उमेरमा हिँडेकी उनलाई नपुग्दो केही देखिँदैन। उनी पहिले विदेश जाँदा पनि उनले नजान भनी निकै नै प्रयास पनि गरे र नमानेपछि उनले जान पनि दिए।उनी विदेश गएदेखी श्रीमानलाई सम्पर्क गर्दिन थिइन्।एकै चोटि घर आउँदा मात्रै उनको सम्पर्क हुने गर्दथ्यो।

 

 

पछिल्लो समय गएदेखी यता चाहीँ उनी सम्पर्कमा नआएर अन्तै हिँडेकी थिइन् । उनका साथीहरूले भिडि योमा सम्पर्क गर्दा उनको नानी भएको देखिएको थियो भनेर उनकै साथी हरूले बताएका छन्। श्रीमान भन्छन्, मैले पहिले पनि निकै सम्झाएको थिएँ र नमाने पछि तँ जे गर्न मन लाग्छ गर,सुख पाएर बस् भनेर पनि भनेको थिएँ, अहिले पनि मैले कहिँ कतै छे भन्ने थाहा भएमा र सम्पर्क भएमा उसलाई टिको लगाएर नै विदा गरिदिन्थे।

 

 

विदेशबाट आउँदा पनि पाँछ सय हजारको रिचार्ज कार्ड किन्ने र इमो खोल्ने र श्रीमानकै अगाडि जोसँग पनि के खायौ ? के गर्दै छौ? भन्दै बियर खाँदै कुरा गर्ने गर्दै पनि आइरहेकी थिइन्। उनलाई नपुग्ने कुरा खास केही थिएन। श्रीमानले यसरी नबोल भनेर निकै सम्झाउ ने गर्दथे पनि तर पनि उनको केही लागेन। जोसँग फोनमा कुरा गर्दा पनि ब्यालेन्स लगाइदे भन्ने गर्दथिन्।

 

 

 

 

 

 

अहिले उनले आफ्नो श्रीमानसँंग डिभोर्स नगरीकन अर्को बिहेगरेर गएकी छिन् भनिएको छ। श्रीमानले आफ्नो नाममा जग्गा नाम सारी गर्दा किन त्यसो गरेको भन्दै उनले बबाल समेत गरेकी थिइन्। आफ्नो श्रीमान लाई तँ तेरो केटी ले म मेरो केटा ल्याउँछु बीचमा बारेर बस्छु समेत भनेको श्रीमानले बताएका छन्। कृपया उनै श्रीमान्सँग गरिएको विस्तृत कुराकानी यहाँ तल प्रश्तुत गरिएको छ हेरेर आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोला,धन्यवाद।****** पुरा समाचार हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *